Dbamy o bezpieczeństwo produkcji

Szanowni Państwo,


Jako firma świadcząca usługi cateringu dietetycznego z dostawą rozumiemy, iż nasi Klienci oczekują nie tylko zdrowych zbilansowanych, pełnych smaku posiłków, ale również poczucia bezpieczeństwa. To właśnie bezpieczeństwo produkowanej żywności jest priorytetem niezależnie od sytuacji epidemiologicznej. W obliczu toczącej się pandemii COVID-19, jako dostawca cateringu nadal realizujemy dostawy na terenie Polski dbając o możliwość dostaw bezkontaktowych dla Klientów marki Megafit. Od początku marca nasza marka dostosowuje się do wszelkich zaleceń oraz obostrzeń władz dbając jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa i higieny produkcji według standardów GMP/GHP i HACCP.


Codziennie każdy pracownik przed przystąpieniem do pracy, każdego dnia, zostaje poddany bezdotykowemu badaniu temperatury ciała. Natomiast aby dostać się na teren produkcji niezbędne jest przejście prze specjalną strefę dezynfekcji. Zapewniamy również, że od zawsze nacisk kładziemy na mycie rąk przez każdego pracownika przed przystąpieniem do pracy oraz po każdym etapie produkcji profesjonalnym antybakteryjnym mydłem i zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi szczegółowego sposobu mycia rąk. Każdy z naszych pracowników produkcji pracuje w stroju ochronnym oraz stosuje jednorazowe czepki, rękawiczki i maseczki na każdym etapie produkcji.


Nasza kuchnia przygotowana została pod bezpieczną produkcje gastronomiczną.

Powierzchnie produkcyjne dezynfekowane są specjalistycznym płynem do dezynfekcji powierzchni używanych w kontakcie z żywnością, wykonanym na bazie alkoholu i nanosrebra. Dezynfekcja odbywa się każdorazowo po zakończeniu każdego etapu produkcji. W związku z sytuacją epidemiologiczną zawieszone do odwołania zostały również wszelkie dostawy do szpitali przychodni. Kurierzy zostali wyposażeni w środki ochrony oraz pouczeni o obowiązku dostaw bezkontaktowych.

W razie dodatkowych pytań nasz Zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.